Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WOGA SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stworzysz własne portfolio klientów , zaproponujesz im naszą ofertę usług transportowych, będziesz monitorował realizację zleceń transportowych, dbając o dobre relacje z klientem oraz współpracę z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

Jesteś urodzonym sprzedawcą? Im szybciej nawiązujesz kontakty, im lepiej znasz topografię Europy, tym łatwiej będzie Ci się z nami pracowało. Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Możesz doskonalić się pod naszym okiem.

Będziesz odpowiadał za zdobycie Klienta, zorganizowanie i przebieg usługi transportowej. Znasz język obcy - niemiecki, angielski lub francuskI? To dodatkowy atut, który poszerzy Twoje możliwości.

Na stanowisku Spedytora preferujemy osoby z minimum rocznym doświadczeniem. Jeśli jednak nie pracowałeś w branży TSL, a cechują Cię rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, asertywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych), nauczymy Cię wszystkiego.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WOGA SPÓŁKA JAWNA

Firma Woga Sp.j. to silny partner i pewny komtrahent w biznesie , doświadczony gracz na rynku TSL.W związku z otwarciem nowego odziału poszukujemy kandydatów na stanowisko Spedytora międzynarodowego.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Nasi pracownicy wśród atutów pracy u nas podkreślają przyjazną atmosferę. Realizując usługę transportową od ponad 20 lat cechuje nas renoma a jakość usług potwierdza wdrożone ISO 9001:2015. GDP i w trakcie wdrażania IFS Logistics oraz IFS sprzedaży.

Na początek oferujemy umowę o pracę na czas próbny. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Oprócz podstawy , motywacyjny system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży.