Logo Pracuj.pl

Spedytor międzynarodowy

Anneberg TranspolO firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie samochodów własnych
  • prowadzenie zleceń spedycyjnych
  • obsługa stałych klientów
  • negocjowanie z podwykonawcami warunków współpracy i ceny transportu
  • pozyskiwanie zleceń transportowych
  • realizacja i monitorowanie zleceń
  • nadzór i stały kontakt z kierowcami
  • przygotowanie oraz nadzór nad dokumentami transportowymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze spedycji międzynarodowej FTL
  • wykształcenie kierunkowe: transport/logistyka
  • umiejętność obsługi giełd transportowych
  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • dużym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenie kilku zadań jednocześnie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • premia uzależniona od osiąganych wyników
  • bezpłatne kursy językowe
  • dofinasowanie wypoczynku
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ciekawa oferta ubezpieczenia grupowego

Spedytor międzynarodowy, Zielona Góra