Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

Charter Sp. z o.o.

  • Żyrardów

    Żyrardów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zleceń transportowych oraz planowanie pracy dedykowanej floty pojazdów

  • kontrola procesu transportowego

  • praca z systemem TMS

  • współpraca operacyjna z zespołem dyspozytorów

  • realizacja założeń budżetowych

  • utrzymywanie i rozwój dobrych relacji klientami oraz dostawcami usług, a także pozyskiwanie nowych klientów

  • praca w oparciu o wewnętrzne procedury/procesy

  • regularne raportowanie z wyników pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku spedytora międzynarodowego oraz znajomość branży transportowej

  • dobra znajomość j.angielskiego i/lub języka j.niemieckiego (codzienna praca w środowisku międzynarodowym) – warunek konieczny

  • znajomość praktycznych zagadnień prawnych oraz dokumentacji związanej z transportem drogowym

  • praktyczna znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office,

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem i podwykonawcą

  • dobra organizacja pracy i optymalnego wykorzystania czasu

  • zorientowanie na pracę zespołową

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełny etat po 3 miesięcznym okresie próbnym

  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań

  • wsparcie przełożonego

Siedziba firmy

ul. Guzowska 3, Wiskitki (pow. żyrardowski)

Aplikowanie

Informujemy iż aplikacje nie spełniające określonych wyżej wymienionych wymagań nie będą rozpatrywane. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania