Oferta pracy

Spedytor Morski

Kuehne+Nagel Sp. z o.o.O firmie

Kuehne+Nagel Sp. z o.o.

Spedycyjna 1

Gądki (pow. poznański)

Spedytor MorskiNumer ref.: req63222

Okazja do rozwoju doświadczenia w kompleksowej realizacji transportu morskiego.

OPIS STANOWISKA

Jako spedytor morski, bezpośrednio podlegający Managerowi Operacyjnemu Spedycji Morskiej, będziesz odpowiedzialny za obsługę i koordynację kompleksowego procesu wysyłki morskiej w ramach Twojego portfela klientów. Obejmuje to przygotowanie wymaganej dokumentacji do przeprowadzenia transportu morskiego (import/export), zapewnienie koordynacji pomiędzy klientami, podwykonawcami i działami wewnętrzymi Kuehne + Nagel w celu realizacji transportu morskiego oraz utrzymanie wydajności operacyjnej poprzez ciągłą optymalizacje kosztów.

ZADANIA I OBOWIĄZKI

  • Weryfikacja zamówień i przypisywanie odpowiednich usług dla klientów;
  • Monitorowanie procesu dostaw oraz informowanie przydzielonych klientów o statusie dostaw;
  • Realizacja zamówień z zorientowaniem na optymalizacje kosztów oraz wydajność operacyjną;
  • Aktualizacja wewnętrznych systemów informatycznych o dane przesyłek i raportowanie zakończonych zamówień;
  • Podejmowanie współpracy z urzędami i agencjami celnymi w celu realizacji świadczonych usług;
  • Koordynacja z przewoźnikami, amatorami i działami wewnętrznymi Kuehne + Nagel w ramach obsługi zleceń transportowych.

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE

  • Minimum dwa lata doświadczenia w realizacji tansportu morskiego FCL (Import/Export);
  • Atutem będzie posiadanie kwalifikacji w dziedzinie logistyki;
  • Znajomość rynku transportu morskiego, obsługi armatorskiej oraz procedur celnych;
  • Wysokie umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim i polskim;
  • Umiejetność pracy w zespole oraz dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Pewny użytkownik pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia i startu kariery zawodowej w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz miał okazję pracować w młodym, dynamicznym zespole specjalistów, co daje możliwość rozwoju i zdobycia praktyczej wiedzy w zakresie realizacji usług logistycznych. Wszystko to usytułowane jest w naszym biurze w Gdynii. Jest to doskonała okazja do rozwoju doświadczenia we wszystkich aspektach logistyki morskiej.

O KUEHNE + NAGEL

Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 82,000 pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach i jest jedną z największych firm logistycznych na świecie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy