Oferta pracy

Spedytor Morski

Ocean Professional Logistics Sp. z o. o.O firmie

Ocean Professional Logistics Sp. z o. o.

Rotterdamska 3

Gdynia

Prywatna, dynamicznie rozwijająca się firma z branży spedycji morskiej i logistyki poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • planowanie, monitorowanie i realizowanie zleceń spedycji morskiej i lotniczej
  • profesjonalna obsługa spedycyjna klientów
  • organizacja i koordynacja spedycji drogowej
  • przygotowywanie ofert, negocjowanie stawek
  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami,
  • dbanie o właściwy przepływ informacji i wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania:

  • doświadczenie w spedycji morskiej
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • znajomość obsługi komputera (Ms Office)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy