Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Morski

AP Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących zleceń w transporcie morskim

  • współpraca z agentami za granica

  • nawiązywanie i podtrzymywanie długoterminowych kontaktów z klientami i przewoźnikami

  • koordynowanie działań transportowych i dbanie o terminowość zleceń

  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej

  • windykacja należności

Nasze wymagania

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • sumienność, zaangażowanie, umiejętność planowania i podejmowania decyzji

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz działania pod presją czasu

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana doświadczenie na rynku TSL

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo, z możliwością przedłużenia

  • stosowne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne