Oferta pracy

Spedytor Morski

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja zleceń i dobór odpowiednich usług dla klientów,

  • monitorowanie procesu dostaw oraz informowanie przydzielonych kosztów o statusie dostaw,

  • realizacja zamówień z zorientowaniem na optymalizacje kosztów oraz wydajność operacyjną,

  • aktualizacja wewnętrznych systemów informatycznych o dane przesyłek i raportowanie finansowe zakończonych zamówień,

  • podejmowanie współpracy z urzędami i agencjami celnymi w celu realizacji świadczonych usług,

  • koordynacja z przewoźnikami, armatorami i działami wewnętrznymi Kuehne+Nagel w ramach obsługi zleceń transportowych.

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w realizacji transportu morskiego FCL (Import/Export),

  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat)

  • znajomość rynku transportu morskiego, obsługi armatorskiej oraz procedur celnych,

  • wysokie umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim i polskim,

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • praktyczna znajomość MS Office (szczególnie Excel).

To oferujemy

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz mieć okazję pracować w zespole specjalistów, co daje możliwość rozwoju posiadanych już umiejętności oraz zdobycia nowego, praktycznego doświadczenia. Miejscem pracy jest nasze biuro w Gdyni (obecnie praca zdalna).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paczki z żywnością i chemią domową

  • dofinansowanie do studiów

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy

OPIS STANOWISKA

Jako spedytor morski bezpośrednio podlegający Managerowi Operacyjnemu Spedycji Morskiej, będziesz odpowiedzialny za obsługę i koordynację kompleksowego procesu wysyłki morskiej w ramach Twojego portfela klientów.