Logo Pracuj.pl

Spedytor Morski

Greencarrier Freight Services Polska Sp. z o.o.O firmie

Greencarrier Freight Services Polska Sp. z o.o.

Janka Wiśniewskiego 20

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie zleceń spedycyjnych frachtu morskiego (eksport-import)
  • Aranżowanie i nadzór realizacji przesyłek morskich
  • Przygotowywanie ofert oraz współpracę z klientami
  • Współpracę z podwykonawcami
  • Negocjowanie cen oraz warunków transportu
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży TSL ze szczególnym uwzględnieniem produktów spedycji morskiej, zagadnień celnych, rozliczeń
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (w mowie/piśmie)
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Spedytor Morski, Janka Wiśniewskiego 20, Gdynia