Logo Pracuj.pl

Spedytor morski

AP Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących zleceń spedycyjnych w transporcie morskim
  • współpraca z agentami za granica
  • nawiązywanie i podtrzymywanie długoterminowych kontaktów z klientami i przewoźnikami
  • koordynowanie działań transportowych, dbanie o terminowość zleceń, negocjowanie cen oraz warunków transportu
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej
  • windykacja należności
  • dbanie o najwyższa jakość świadczenia usług spedycyjnych

Nasze wymagania

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sumienność, zaangażowanie, umiejętność planowania i podejmowania decyzji
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz działania pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie na rynku TSL

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę, w wymiarze pełnego etatu
  • benefity (pakiet medyczny, sportowy, grupowe ubezpieczenie, j. angielski, owoce do biura, imprezy integracyjne)
  • przyjemna atmosfera, stosowne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

AP Logistics Sp. z o.o.

AP Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jest polską firmą branży TSL o zasięgu międzynarodowym. Wykorzystując globalną sieć agentów oferuje wszelkie usługi w zakresie organizacji przewozów w systemie door to door droga morską, lotniczą i drogową. Specjalizuje się głównie w transporcie morskim (FCL, LCL) oraz usługach magazynowych.

Spedytor morski, Gdynia