Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Morski

Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie i koordynacja zleceń spedycyjnych LCL i FCL w międzynarodowym transporcie morskim,

  • Monitorowanie i dokumentacja procesów spedycyjnych i transportowych,

  • Fakturowanie zleceń,

  • Monitorowanie zaległości płatniczych,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz realizacja planów sprzedażowych,

  • Przygotowywanie ofert transportowych,

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w spedycji morskiej (min. 2 lata),

  • Znajomość branży spedycji morskiej, procesów i dokumentacji związanej z transportem morskim,

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy,

  • Samodzielność i sumienność przy wykonywaniu swojej pracy,

  • Nastawienie na cel,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,

  • Pracę w renomowanej firmie,

  • Przyjazną i miłą atmosferę w pracy,

  • Szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w firmie.

O nas

Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o. jest międzynarodową grupą spółek zajmujących się kompleksową obsługą transportu drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego. Szyjemy usługi na miarę, prowadzimy globalne projekty dla naszych klientów oraz służymy doradztwem w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.