Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor morski

AP Logistics Sp. z o.o.

10 Lutego 5

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących zleceń spedycyjnych w transporcie morskim

  • współpraca z agentami za granica

  • nawiązywanie i podtrzymywanie długoterminowych kontaktów z klientami i przewoźnikami

  • koordynowanie działań transportowych, dbanie o terminowość zleceń, negocjowanie cen oraz warunków transportu

  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej

  • windykacja należności

  • dbanie o najwyższa jakość świadczenia usług spedycyjnych

Nasze wymagania

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • sumienność, zaangażowanie, umiejętność planowania i podejmowania decyzji

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz działania pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie na rynku TSL

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę, w wymiarze pełnego etatu

  • benefity (pakiet medyczny, sportowy, grupowe ubezpieczenie, j. angielski, owoce do biura, imprezy integracyjne)

  • przyjemna atmosfera, stosowne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

AP Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jest polską firmą branży TSL o zasięgu międzynarodowym. Wykorzystując globalną sieć agentów oferuje wszelkie usługi w zakresie organizacji przewozów w systemie door to door droga morską, lotniczą i drogową. Specjalizuje się głównie w transporcie morskim (FCL, LCL) oraz usługach magazynowych.

Przewiń do profilu firmy