Oferta pracy

Spedytor Morski

PEKAES

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjna obsługa zleceń spedycyjnych w oparciu o standardy operacyjne

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami z zachowaniem standardów obsługi klienta

  • Obsługa Klienta, w tym: przygotowywanie ofert, negocjacja cen oraz kosztów z podwykonawcami

  • Praca w oparciu o system spedycyjny SPEED oraz MS Office i systemy bukingowe armatorów

  • Fakturowanie i monitoring zaległości płatniczych

  • Współpraca z działem handlowym oraz z innymi działami firmy

  • Promowanie produktów Pekaes

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie spedycji morskiej

  • Znajomość spedycji morskiej, dokumentacji i zagadnień celnych

  • Znajomość MS Office oraz systemów armatorskich

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

PEKAES

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Przewiń do profilu firmy