Ta oferta pracy jest nieaktualna od 563 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Morski

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WIN TEAM LOGISTICS SP. Z O.O.

    Win Team Logistics Sp. z o.o. jest firmą spedycyjną oferującą kompleksowe usługi sektora TSL
    na rynku krajowym i międzynarodowym.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPEDYTOR MORSKI

    Miejsce pracy: Gdynia
    Region: pomorskie
    Opis stanowiska:
    • Bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych – transport morski i drogowy
    • Obsługa kontenerów chłodniczych
    • Przygotowywanie ofert spedycyjnych, ustalanie warunków realizacji, negocjowanie stawek
    • Prowadzenie dokumentacji spedycyjnej
    • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
    • Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami i podwykonawcami
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy
    Wymagania:
    • Min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
    • Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień spedycyjnych
    • Znajomość dokumentacji transportowej
    • Komunikatywność, zdolność budowania relacji biznesowych
    • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
    Oferujemy:
    • Stabilne warunki zatrudnienia (etat, umowa o pracę)
    • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy adekwatny do efektów pracy
    • Pracę w doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)
    za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" z dopiskiem SPEDYTOR w temacie wiadomości.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).