Spedytor Morski

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-04
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-09-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy nowoczesną firmą spedycyjną z siedzibą w Gdyni, oferującą pełen zakres usług spedycyjnych z zakresu transportu drogowego oraz transportu morskiego. W branży TSL funkcjonujemy od 2003 roku, dostarczając co roku setki tysięcy ton ładunków, zyskując sobie u naszych kontrahentów renomę stabilnego i wiarygodnego partnera. Od początku naszej działalności propagujemy etyczne postępowanie w biznesie. Organizując transport nie zapominamy o potrzebujących, angażując się w działania na rzecz środowiska lokalnego. Współpracujemy w tym zakresie z Fundacją Hospicyjną w Gdańsku i ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt Ciapkowo w Gdyni. Jako pierwsi w branży spedycyjnej ogłosiliśmy pets@work. Pracownicy naszej firmy mogą przychodzić do biura ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Jeśli wyznajesz podobne wartości i szukasz odpowiedzialnego pracodawcy zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spedytora morskiego
  • znajomość branży, dokumentacji oraz wszelkich zagadnień związanych z frachtem morskim
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B

 Obowiązki:

  • organizacja i nadzór nad bieżącą obsługą zleceń transportowych w zakresie spedycji morskiej
  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych
  • negocjowanie stawek i warunków realizacji zleceń transportowych
  • wyjazdy, delegacje do klientów i inne służbowe
  • współpraca z działem spedycji drogowej

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej opinii na rynku spedycyjnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • abonament medyczny
  • przyjazną atmosferę pracy
  • biuro w centrum Gdyni
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się