Oferta pracy

Spedytor morski i lotniczy

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Hutnicza 16

Chylonia

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • terminowa obsługa zleceń spedycyjnych w zakresie transportu morskiego i /lub lotniczego

  • planowanie i monitorowanie zleceń w systemie

  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

  • czuwanie nad prawidłowym przepływem informacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość procesów spedycyjnych w zakresie transportu SEA LCL/FCL

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • sprawne posługiwanie się narzędziami z pakietu MS Office

  • doskonała organizacja czasu pracy

  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (startujemy między 7 a 9)

  • wygodną lokalizację 10 minut od SKM Gdynia Chylonia

  • płaską strukturę i atmosferę daleką od korporacji

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dajemy szansę rozwoju zawodowego

  • raz w roku bawimy się na imprezie integracyjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Langowski Logistics to polska firma rodzinna, specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej od 2004 roku. Zespół ponad 200 specjalistów z branży świadczy usługi transportowe i magazynowe na najwyższym poziomie, dostarczając ładunki klientów do dowolnego miejsca na Ziemi. Własna Agencja Celna, pięć własnych magazynów składowo-przeładunkowych na terenie Polski oraz sieć ponad 1500 Agentów na całym świecie wyróżniają firmę na tle konkurencji.

Przewiń do profilu firmy