Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Morski (K/M)

GEODISO firmie

GEODIS

Janka Wiśniewskiego 31

Gdynia

GEODIS to światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, od ponad 100 lat wspiera Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań transportowo-logistycznych. Wizja GEODIS to partnerstwo na rzecz rozwoju Klientów. Osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu wzajemnie uzupełniających się liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Jesteśmy obecni w 120 krajach, zatrudniając około 41 000 pracowników. W Polsce dynamicznie rozwijamy swoją działalność, zatrudniając ponad 300 pracowników w 8 lokalizacjach.

Sekretem sukcesu Geodis jest pasja i zaangażowanie naszych Pracowników, dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku, zapewniając im szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach firmy. Dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Pracowników i ich Rodzin poprzez bogaty pakiet socjalny oraz wsparcie rozwoju pasji i zainteresowań. Dzięki uporządkowanej strukturze oraz przyjaznej atmosferze opartej na partnerstwie i wzajemnym szacunku sięgamy po liczne sukcesy na rynku polskim  i światowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:
Spedytor Morski (K/M)Numer ref.: Lokalizacja: Gdynia

Opis stanowiska:

  • Planowanie i realizacja morskich usług przewozowych
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie stawek
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej
  • Realizacja założeń budżetowych

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora morskiego – minimum 2 lata
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • Biegłą obsługę pakietu MS Office
  • Bardzo dobrą znajomość procedur celnych
  • Mile widziane doświadczenie u operatora logistycznego
  • Wysokie zdolności interpersonalne, samodzielność, asertywność

Zapewniamy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szerokie możliwości rozwijania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji
  • Wsparcie Działu Administracji, Księgowości, Sprzedaży
  • Przyjazną atmosferę, opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Klarowny i sprawiedliwy system premiowania
  • Przyjazny proces rekrutacji i wdrożenia
  • Narzędzia dostosowane do pracy zdalnej
  • Ciekawe eventy i wyjazdy integracyjne (organizowane również zdalnie)
  • Przyjazne, zadbane biuro z parkingiem dla pracowników
  • Możliwość dołączenia do programu Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • Bogaty pakiet socjalny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W CV prosimy umieścić klauzulę:
Aplikując na powyższe ogłoszenie rekrutacyjne, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonym kwestionariuszu osobowym, zwanym CV,  dla potrzeb aktualnej rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Ogłoszenie archiwalne