Spedytor Morski – Kierownik działu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 12.09.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 12.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hegelmann Transporte jest jedna z najwiekszych firm transportowo-spedycyjnych w Europie, pracujemy we wszystkich krajach UE.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premie)
    • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

    U kandydatów zwracamy uwagę na:

    •  Doświadczenie w sektorze spedycji morskiej
    •  Znajomość 1-2 języków europejskich
    •  Znajomość procedur celnych

    Obowiązki:

    • Organizacja działu spedycji morskiej
    • Poszukiwanie nowych klientów
    • Planowanie i realizacja morskich usług przewozowych

    Oczekujemy:

    • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobrą organizacje pracy
    • Samodzielność i determinacja w osiąganiu celu
    • Znajomość rynku
    Jesteś zainteresowany pracą w Hegelmann Transporte Sp. z o.o.?
    Prześlij do nas swoje CV za pomocą przycisku aplikowania.