Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Morski - Kolejowy

Smart Cargo Solutions Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących zleceń spedycyjnych, kontakt z partnerami (armatorzy, agenci zagraniczni) i klientami,

  • zarządzanie i kontrola dokumentów dotyczących zleceń, wystawianie faktur sprzedażowych

  • kontrola kosztów zleceń, odpowiedzialność za profitowość powierzonych przesyłek i prawidłowość rozliczeń z kontrahentami i klientami.

Nasze wymagania

  • Min 2-letnie doświadczenie przy realizacji transportów morskich lub kolejowych

  • umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami,

  • umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia w biznesie,

  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,

  • wysoki poziom zaangażowania i determinacji w realizacji celów,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w zgranym, energicznym i pełnym pasji zespole,

  • dużą swobodę działania i możliwość kreowania rzeczywistości,

  • możliwości rozwoju zależne w 100% od samego kandydata.

O nas

Smart Cargo Solutions Sp. z o.o. to powiew świeżości na rynku TSL. Koncepcję „myśl globalnie i działaj lokalnie” wdrażamy  w życie na bazie wielu lat doświadczenia w pracy z klientami. Firma, która określenie „obsługa klienta” wynosi do rangi swojej misji.

Świadczymy usługi w ramach logistyki magazynowej, projektowej i transportu międzynarodowego: lotniczego, kolejowego, morskiego i drogowego. Naszą pasją są wyzwania !

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy obecnie kandydata z nietuzinkową osobowością i energią na stanowisko: Młodszy Spedytor Morski - Kolejowy

„Be Smart!”

Szukamy osoby otwartej, komunikatywnej, dobrze zorganizowanej i decyzyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.