Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor morski / Operations Clerk Sea Freight

AGILITY LOGISTICS SP. Z O.O.O firmie

  • Krakowiaków 32, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AGILITY LOGISTICS SP. Z O.O.

Krakowiaków 32

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i koordynacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie morskim,

  • Współpraca operacyjna z zagranicznymi biurami firmy na całym świecie,

  • Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług,

  • Dbałość o odpowiedni dobór podwykonawców, negocjowanie stawek i warunków współpracy z dostawcami usług,

  • Dbałość o odpowiednią marżowość usług,

  • Współpraca z działem handlowym nastawiona na rozwój biznesu,

  • Dbanie o wysoki poziom jakości usług i wizerunek firmy,

  • Raportowanie do Team Leadera Spedycji Morskiej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, mile widziane w międzynarodowej firmie logistycznej,

  • Bardzo dobra znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem morskim,

  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, proaktywność,

  • Rozwinięte relacje z przedstawicielami armatorów, przewoźników,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,

  • Operatywność i energiczność w działaniu, sumienność, świetna organizacja pracy,

  • Pozytywne usposobienie i nastawienie na znajdowanie rozwiązań.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z benefitami po okresie próbnym (opieka medyczna + pakiet sportowy, świadczenie urlopowe),

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijącej się firmie,

  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w globalnej firmie logistycznej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

Agility jest wiodącym na skalę światową dostawcą zintegrowanych rozwiązań logistycznych. Zapewniamy wydajne łańcuchy dostaw na całym świecie – również w wymagających rejonach. Oferujemy bezkonkurencyjną indywidualną obsługę klienta, globalną sieć oraz skrojone na miarę usługi - zarówno na rynkach uprzemysłowionych, jak i rozwijających się. Agility to przedsiębiorstwo notowane na giełdzie, wykazujące ponad 4,8 mld $ rocznego obrotu i zatrudniające ponad 22 000 pracowników w ponad 550 biurach w 100 krajach na całym świecie.

Agility jest obecne w Polsce od 2008 r., nasza placówka w Warszawie specjalizuje się we frachcie lotniczym oraz morskim, placówka we Wrocławiu – we frachcie drogowym, kolejowym oraz usługach magazynowania i dystrybucji. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualną obsługę - oferujemy rozwiązania logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, doradzamy i pomagamy.

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.