Oferta pracy

Spedytor Morski

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie zamówień i przypisywanie odpowiednich usług dla klientów;

  • Tworzenie ofert dla klientów i działów wewnętrznych;

  • Monitorowanie procesu dostaw oraz informowanie przydzielonych klientow o statusie przesłki;

  • Realizacja zamówień z pełnym zorientowaniem na potrzeby klientów;

  • Aktualizacja wewnętrznych systemów informatycznych o dane przesyłek i raportowanie zakończonych zamówień;

  • Koordynacja z przewoźnikami, podwykonawcami i biurami Kuehne + Nagel na całym świecie.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w transporcie morskim.

  • Posiadanie kwalifikacji w dziedzinie logistyki jest mile widziane;

  • Znajomość rynku transportowego oraz trendów logistycznych;

  • Pewny użytkownik pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel;

  • Wysokie umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim i polskim;

  • Umiejetność pracy w zespole oraz dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia i startu kariery zawodowej w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz miał okazję pracować w młodym, dynamicznym zespole specjalistów, co daje możliwość rozwoju i zdobycia praktyczej wiedzy w zakresie sprzedaży usług logistycznych. Wszystko to usytułowane jest w naszym biurze w Gądkach k. Poznania. Jest to doskonała okazja do dalszego rozwoju w kompleksowej realizacji transportów morskich.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do studiów

  • paczki z żywnością i chemią domową

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy

OPIS STANOWISKA

Jako spedytor morski, bezpośrednio podlegający Managerowi Operacyjnemu Spedycji Morskiej, będziesz odpowiedzialny za obsługę i koordynację kompleksowego procesu wysyłki morskiej w ramach Twojego portfela klientów. Obejmuje to przygotowanie wymaganej dokumentacji, zapewnienie doskonałej obsługi klienta wobec klientów oraz ścisłe monitorowanie wewnętrznych systemów informatycznych.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy