Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Morski

FRACHT FWO POLSKA Sp.z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja zleceń spedycyjnych w transporcie morskim

  • Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług

  • Pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców

  • Współpraca z Działem Handlowym

  • Kontrola dokumentów spedycyjnych

  • Fakturowanie, kontrola płatności i udział w działaniach windykacyjnych

  • Raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie – min. 3 lata w obsłudze importu i eksportu zarówno FCL & LCL

  • Doświadczenie w obsłudze przesyłek OOG będzie atutem

  • Biegła znajomość jęz. angielskiego

  • Doskonała znajomość Incoterms oraz dokumentacji w handlu międzynarodowym

  • Znajomość rynku przewozów kontenerowych w Polsce i na świecie

  • Wykształcenie min. średnie

  • Samodzielność i systematyczność w działaniu

  • Doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym skutecznego budowania relacji biznesowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o światowym zasięgu działania

  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia

  • Pakiet socjalny

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny korzystając z opcji aplikacji on-line.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Spółka Fracht FWO Polska, będąca częścią szwajcarskiej Grupy Fracht, globalnego operatora logistycznego dla przemysłu, działa na polskim rynku od 2006 r. Jako operator logistyczny dla przemysłu oferuje pełen wachlarz usług, od prostych transportów drogowych, po skomplikowane projekty logistyczne. W realizacji zleceń, Fracht wykorzystuje wszystkie rodzaje transportu – drogowy, lotniczy, morski, kolejowy i śródlądowy. Obsługuje ładunki ponadgabarytowe, kontenerowe, cało-pojazdowe (FTL) i częściowe (LTL), chłodnicze, dostawy just-in-time oraz transporty expressowe na terenie UE. Do grona klientów Fracht FWO należą czołowe przedsiębiorstwa z sektora energetyki, przemysłu ciężkiego, chemicznego, branży automotive oraz FMCG i farmaceutycznej. Korzystając z potencjału sieci partnerów Grupy Fracht, polska spółka realizuje dostawy do wszystkich krajów na świecie. Największym kapitałem Frachtu są ludzie. Firma starannie dobiera kadry oraz dba o ich systematyczny rozwój.

Więcej informacji: http://frachtfwo.pl/

Przewiń do profilu firmy