Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor morski

Expeditors Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Żwirki i Wigury 16B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Expeditors Polska Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 16B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja spedycji towarów drogą morską

  • Kompleksowa obsługa przesyłek morskich – LCL & FCL

  • Bieżący kontakt handlowy z klientami i podwykonawcami

  • Fakturowanie i ofertowanie

  • Kontrola i monitoring kosztów usług transportowych

  • Współpraca operacyjna z zagranicznymi biurami i agentami Expeditors

Nasze wymagania

  • Jesteś ambitną, samodzielną i odpowiedzialną osobą, nastawianą na naukę nowych rzeczy. Chętnie damy szansę pracownikom, którzy przez sytuację z Covid szukają nowych wyzwań w innej branży

  • Dobra znajomość języka angielskiego – swobodna komunikacja w mowie i w piśmie

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz urządzeń biurowych

  • Wysokie umiejętności organizacyjne, inicjatywa i zaangażowanie oraz potrafisz prawidłowo nadawać priorytety zadaniom

  • Umiejętność zarządzania czasem, pracy w zespole, pracy pod presją czasu

  • Umiejętność ścisłej współpracy z przełożonym i wspierania w dążeniu do wyznaczonych celów

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora morskiego

  • Łatwość adaptacji w dynamicznie rozwijającej się branży TSL

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę z zawsze terminowym wynagrodzeniem

  • Samodzielne stanowisko pracy w międzynarodowym środowisku

  • Opiekę medyczną

  • Szeroki zakres ubezpieczenia dla Pracownika i małżonka/dzieci na bardzo preferencyjnych warunkach

  • Szereg szkoleń wstępnych i poszerzających wiedzę logistyczną i wspierających rozwój

  • Aktywną integrację w ramach działu i firmy

  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

  • Wsparcie doświadczonych specjalistów z całego świata

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Nowoczesny i prężny globalny operator logistyczny działający w prawie 200 lokalizacjach na 5 kontynentach, w tym w 3 lokalizacjach w Polsce z zespołem blisko 80 pracowników oraz zdobywca nagród i wyróżnień m.in. w rankingu TSL Dziennik Gazeta Prawna 2018 & 2019, Eurologistics 2019 oraz Business.pl

Przewiń do profilu firmy