Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor morski

Coberon Chronos Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i koordynacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie morskim,

  • Dbałość o odpowiedni dobór podwykonawców, negocjowanie stawek i warunków współpracy z dostawcami usług,

  • Współpraca z działem handlowym nastawiona na rozwój biznesu,

  • Dbanie o wysoki poziom jakości usług i wizerunek firmy,

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem morskim,

  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, proaktywność,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Operatywność i energiczność w działaniu, sumienność,

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z benefitami (opieka medyczna + pakiet sportowy),

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijącej się firmie,

  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.