Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor morski

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Expeditors jest globalną firmą logistyczną z centralą w Seattle, Washington. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów w 206 filiach oraz 12 centrach międzynarodowych na terenie sześciu kontynentów, połączonych między sobą jednolitą, ogólnoświatową siecią informatyczną oraz zintegrowanym systemem zarządzania informacjami. W chwili obecnej poszukujemy osob na nastepujace stanowiska:

    Ocean Freight Forwarder (Spedytor morski)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (ew. studenci studiów zaocznych)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz urządzeń biurowych
    • Wysokie umiejętności organizacyjne, inicjatywa i zaangażowanie
    • Umiejętność zarządzania czasem
    • Umiejętność pracy w zespole

    Zadania:

    • Organizowanie spedycji towarów drogą morską
    • Kompleksowa obsługa przesyłek
    • Kontakty handlowe z klientami i podwykonawcami
    • Fakturowanie i ofertowanie

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie swoich aplikacji klikając na przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.