Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Morski

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spedytor morski
    Miejsce pracy: Warszawa
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji,
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
    • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji,
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe i inne).
    • Młody zespół i dobrą atmosferę.

    Obowiązki:

    • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń dotyczących przesyłek morskich LCL w eksporcie
      i w imporcie,
    • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy,
    • Realizacja założeń budżetowych,
    • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów,
    • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, 1-2 lata doświadczenia w spedycji morskiej,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Biegła obsługa programu EXCEL,
    • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z frachtem morskim,
    • Znajomość procedur celnych,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Lojalność.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."
    bottom