Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spedytor Morski

ENPIRE TransportO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i sprawna realizacja zleceń związanych z przesyłkami morskimi FCL i LCL, zarówno w eksporcie jak i imporcie,

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług transportowych i profesjonalnej obsługi bieżącym klientom,

  • Budowanie długofalowej współpracy z armatorami,

  • Optymalizacja kosztów,

  • Opracowywanie założeń budżetowych, realizacja budżetu,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z obowiązującymi procedurami spedycyjnymi.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z frachtem morskim,

  • Znajomość procedur celnych,

  • Umiejętność swobodnego poruszania się po giełdach transportowych,

  • Dobra znajomość arkusza MS Excel,

  • Umiejętność tworzenia ofert handlowych i prowadzenia negocjacji,

  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,

  • Obowiązkowość, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Znajomość minimum jednego języka obcego, umożliwiająca swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Umowa o pracę i brak górnej granicy zarobków,

  • Bardzo atrakcyjny system premiowy dopasowany do oczekiwań i potencjału,

  • Stałe godziny pracy (obecnie zarówno w trybie home office, jak i systemie hybrydowym),

  • Opieka działów wspierających w codziennej pracy (weryfikacja i obsługa dokumentów, wsparcie działu windykacji i należności),

  • Bogaty system Benefitów - m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK,

  • Wspieranie rozwoju, możliwość awansów i budowania własnego zespołu,

  • Wysokiej klasy auto dla najlepszych,

  • Atrakcyjne bonusy za polecenia i rekomendacje,

  • Praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze,

  • Nasza oferta skierowana jest również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

ENPIRE Transport

Rozwój i szanse na awans – w ENPIRE Transport to więcej niż słowa. Faktycznie doceniamy naszych pracowników, wzmacniając ich w rozwijaniu swoich kompetencji, dostrzegamy i nagradzamy spedycyjne talenty. Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi specjalistami w branży TSL!

W związku z rozwojem naszych usług poszukujemy ambitnych spedytorów oraz zgranych zespołów, którzy chcieliby dołączyć do naszego ENPIREteam i budować z nami najlepszy Dział Spedycji Morskiej.

Przewiń do profilu firmy