Oferta pracy

Spedytor Morsko-Lotniczy

RPO Partners Sp. z o.o.

7 0008 500 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z zespołem klienta, monitorowanie potrzeb oraz organizowanie w jego imieniu transportów morskich oraz lotniczych,

  • Rezerwowanie i zapewnienie prawidłowej obsługi przesyłek,

  • Weryfikacja poprawności zastosowanych warunków dostawy,

  • Utrzymanie kontaktu z podwykonawcami i partnerami oraz działami wewnętrznymi,

  • Wykonywanie pracy administracyjnej, w tym archiwizacja dokumentów i plików, dbanie o prawidłowy obieg korespondencji.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w obsłudze zleceń w obszarze spedycji morskiej (atutem będzie doświadczenie w spedycji lotniczej oraz kolejowej),

  • Bardzo dobra znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem morskim,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office w tym MS Excel,

  • Zaangażowanie, samodzielność i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z globalnymi klientami,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej kondycji finansowej,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, nowoczesne biuro, możliwość częściowej pracy zdalnej oraz pakiet niezbędnych benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma spedycyjna, której główną specjalizacją jest obsługa klientów w ramach transportu morskiego, lotniczego oraz kolejowego. Rekrutacja prowadzona jest w związku z budowaniem zespołu dedykowanego do obsługi strategicznych klientów.

Przewiń do profilu firmy