Oferta pracy

Spedytor

DACHSER Sp. z o.o.O firmie

DACHSER Sp. z o.o.

Relaksowa 33

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna organizacja transportów międzynarodowych

  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych

  • optymalizacja kosztów transportowych

  • rozliczanie przewoźników

  • wycena transportów krajowych i międzynarodowych

  • budowanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B1), mile widziany język niemiecki

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku i giełd transportowych

  • znajomość przepisów związanych z wykonywaną pracą

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność i determinacja w osiąganiu celu

  • bardzo dobra znajomość rynku przewoźników

  • znajomość Excela

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki

  • dobre warunki wynagrodzenia

  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy

  • interaktywną platformę do nauki języka angielskiego

  • opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe

  • bogatą ofertę dodatków socjalnych np.: świąteczne karty podarunkowe, wczasy pod gruszą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Grupa DACHSER - firma rodzinna, będąca jednym ze światowych liderów w branży logistycznej, osiągająca roczne obroty przekraczające 5,6 mld Euro (netto skonsol.) oraz zatrudniająca ponad 30 000 pracowników w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy