Ta oferta pracy jest nieaktualna od 564 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor

  • Nysa, opolskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Spedytor
    Grupa Otmuchów
    Miejsce pracy: Nysa

    Zadania:

    • Obsługa spedycji
    • Planowanie i ustalanie warunków transportu
    • Przygotowywanie wyceny transportu dla klienta
    • Przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej
    • Koordynowanie zleceń transportu związanych z dostawą towaru
    • Pozyskiwanie klientów do stałej współpracy w zakresie zleceń transportowych
    • Skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami
    • Dbanie o wysoką jakość usług spedycyjnych oferowanych klientom
    • Kreowanie w środowisku spedycyjnym marki firmy

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia średniego, preferowane wyższe kierunkowe
    • Doświadczenia na stanowisku spedytora w spedycji drogowej i/lub morskiej, lotniczej – tutaj też wymagane jest doświadczenie
    • Bardzo dobrej znajomości rynku usług transportowo spedycyjnych
    • Znajomości języka angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomości obsługi komputera
    • Doskonałej organizacji czasu pracy
    • Nastawienia na osiąganie wytyczonych celów
    • Zdolności negocjacyjnych, komunikatywności
    • Umiejętności pracy zespołowej pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Pracę dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Dostęp do niezbędnych narzędzi umożliwiających realizacje zadań
    • Prywatną opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Bardzo prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"