Oferta pracy

Spedytor oceaniczny

Schenker Sp. z o.o.

Łużycka 8A

Mały Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja międzynarodowych usług spedycji morskiej export LCL/FCL,

  • Działania sprzedażowe mające na celu pozyskiwanie nowych zleceń w ramach rozwoju współpracy z naszymi klientami,

  • Nieustanne dbanie o dobre relacje i utrzymywanie długotrwałej współpracy z klientami polskimi oraz zagranicznymi,

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym działem handlowym,

  • Współpraca z biurami zagranicznymi Schenker oraz pozostałymi działami Schenker,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klientów,

  • Przygotowywanie raportów operacyjnych i jakościowych dla klientów,

  • Wsparcie w procesie reklamacji klienta oraz współpraca z działem reklamacji,

  • Prowadzenie dokumentacji transportowej,

  • Ścisły monitoring obsługiwanych zleceń - dbanie o jakość i terminowość realizowanych usług oraz kompletność danych w systemach operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się z klientami zagranicznymi,

  • Nastawienie proklienckie, ukierunkowane na aktywne działanie związane z pozyskiwaniem nowych zleceń,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych z dużym naciskiem na kontakty biznesowe,

  • Umiejętność identyfikacji obecnych i przyszłych potrzeb klientów,

  • Łatwość w rozwijaniu partnerskich relacji z klientami i współpracownikami,

  • Otwartość na zmiany,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w spedycji morskiej – minimum 2 lata,

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z branżą logistyczną,

  • Wiedza na temat zagadnień i dokumentacji związanej z transportem morskim.

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Szlachetna Paczka, Zielony Czas Pomagania),

  • Możliwość korzystania z ZFŚS,

  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy