Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spedytor

Made-TransO firmie

Rekrutacja zdalna

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Made-Trans to firma spedycyjna, ciesząca się bardzo dobrą opinią wśród Klientów i zaufaniem Przewoźników – już od 12 lat!  Made-Trans tworzą ludzie zmotywowani, mądrzy, ambitni, zaangażowani i uczciwie wynagradzani. Chcesz dołączyć do naszego zespołu i z radością przychodzić do pracy – wyślij życiorys i list motywacyjny!

Spedytor

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa zleceń w zakresie spedycji drogowej (i/lub morskiej, lotniczej, kolejowej)
  • Budowanie bliskich relacji z Kontrahentami
  • Negocjowanie najkorzystniejszych warunków transakcji między stronami
  • Codzienne, aktywne i efektywne pozyskiwanie nowych Klientów i Przewoźników
  • Pieczołowite dokumentowanie wykonywanych obowiązków
  • Wstępna windykacja płatności od Klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 9 mies.) - konieczne
  • Wysoka kultura osobista i otwartość na potrzeby Klienta
  • Motywacja do sumiennej pracy i realizacji wysokiego poziomu premii
  • Umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu
  • Baza własnych Klientów - będzie atutem :-)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie = podstawa+prowizja (uzależniona od wyniku) + premia uznaniowa
  • Pracownicze ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny !
  • Przyjazną, swobodną atmosferę wzajemnej współpracy
  • Możliwość pracy w systemie Home-office !
  • Codzienne wsparcie w realizacji powierzonych zadań
  • Proste i uczciwe zasady współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne