Spedytor

  • opolskie
  • Specjalista
  • 24.05.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 23.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPEDYTOR

    Zadania do wykonania:

    • skuteczna sprzedaż usług spedycyjnych
    • planowanie i nadzorowanie transportu z klientem i przewoźnikiem
    • terminowa realizacja zleceń
    • dbanie o zachowanie standardów pracy i pozytywnego wizerunku Alibaby i 40 przewoźników w środowisku transportowym
    • budowanie długofalowej współpracy z klientami

    Nasze oczekiwania:

    • masz doświadczenie w branży spedycyjnej - 6 miesięcy to absolutne minimum
    • znasz rynek przewoźników - by nie dać się obrabować!
    • znasz język angielski, niemiecki lub rosyjski - mile widziane
    • umiesz obsługiwać giełdy - Trans, TimoCom, Teleroute, itp
    • samodzielnie organizujesz swoją pracę i umiesz wyznaczać sobie priorytety
    • masz wysokie kompetencje interpersonalne: lubisz ludzi i oni lubią Ciebie oraz chcą z Tobą pracować

    Oferujemy Ci bez skrępowania:

    • umowę o pracę na czas nieokreślony
    • jasny system premiowania
    • koleżeńską atmosferę w pracy bez stałego i męczącego nadzoru przełożonych (Ty jesteś w porządku wobec nas, my jesteśmy wobec Ciebie - podstawą jest zaufanie Ali-Baby)
    • swobodę działania i brak presji osiągania nierealnych wyników - masz wiedzę i kompetencje a my mamy wyobraźnię i moc
    • brak korporacyjnych zasad i struktur
    • dostęp do giełd transportowych w Europie
    • weekendowe wyjazdy integracyjne dla wszystkich pracowników Ali-Baby
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.