Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor

Kompas Spedycja Sp. z o. o. Sp. k.

6 00014 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • skuteczna sprzedaż usług spedycyjnych

  • planowanie i ustalanie warunków transportu z klientem i przewoźnikiem

  • budowa długofalowej współpracy z kontrahentami

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy Kompas Spedycja w środowisku transportowym

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w branży spedycyjnej (min. 6 miesięcy)

  • znasz rynek przewoźników (by nie dać się skroić!)

  • umiesz obsługiwać giełdy (Trans, TimoCom, Teleroute, itp)

  • samodzielnie organizujesz swoją pracę i umiesz wyznaczać sobie priorytety

  • masz wysokie kompetencje interpersonalne (lubisz ludzi i oni lubią Ciebie oraz chcą z Tobą pracować)

  • kulturalny człowiek z Ciebie

  • opcjonalnie znasz język angielski, rosyjski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony

  • elastyczne warunki zatrudnienia

  • jasny system premiowania

  • pracę w znanej na rynku firmie, będącej bardzo dobrym płatnikiem (ponad 1200 pozytywnych ocen płatnika na giełdzie Trans)

  • dostęp do 15 giełd transportowych w Europie

  • brak korporacyjnych zasad i struktur

  • swobodę działania i brak presji osiągania nierealnych wyników

  • możliwość pracy w biurze lub w systemie Home Office

  • koleżeńską atmosferę w pracy bez stałego i męczącego nadzoru przełożonych (Ty jesteś w porządku wobec nas, my jesteśmy wobec Ciebie - podstawą jest zaufanie)

  • stawiamy na zespół - trzy razy w roku, na koszt firmy, organizujemy weekendowe wyjazdy naszych pracowników (góry, morze, Mazury)

  • budżet na szkolenia - na Twój rozwój zawodowy

  • pakiet medyczny Medicover

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

  • pakiet urodzinowych niespodzianek

  • dodatkowo: nie obciążamy spedytorów wykonywaniem zadań związanych z dokumentami, fakturami. Nasi spedytorzy zajmują się tylko i wyłącznie zdobywaniem i realizacją zleceń spedycyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • system premiowania

Jeśli uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie, prześlij nam swoje CV.

Twoja obecna firma ma problemy z terminową zapłatą dla przewoźników?

Narzekasz na problemy z sprzedażą zleceń ze względu na zatory płatnicze?

Nasza firma jest dla Ciebie!

Czasem masz ochotę pracować z domu i zarabiać siedząc w fotelu? Nie ma problemu.

A jeżeli marzysz o tym, aby pójść do szefa i powiedzieć "Daniel, lubię pracę w tej firmie" - to trafiłeś idealnie.

Przewiń do profilu firmy