Spedytor

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LOGIMAR MARCIN GAJEWSKI

    Charakterystyka firmy:

    Jesteśmy firmą zajmującą się spedycją w transporcie międzynardowym i krajowym.
    Istniejemy od 2007 roku.
    Obsługujemy klientów krajowych i zagranicznych.
    Jesteśmy zorientowani na dalszy dynamiczny rozwój firmy.

     Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Spedytor

    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych.
    • Dobór odpowiednich środków transportowych w celu realizacji zleceń klientów.
    • Kontrola przebiegu procesu transportowego.
    • Budowanie prawidłowych relacji z klientami oraz przewoźnikami.
    • Utrzymanie wysokiej jakości świadczonego zakresu usług.
    • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie.
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.
    • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego pozwalająca na swobodną rozmowę w tym języku przez telefon.
    • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji oraz pracy pod presją czasu.
    • Predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, umiejętność utrzymywania istniejących relacji biznesowych.
    • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze.
    Oferujemy:
    • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz stabilne warunki pracy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego, możliwość rozwoju zawodowego, samodzielność i
    • Odpowiedzialność w powierzonych obowiązkach.
    • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Logimar Marcin Gajewski z siedzibą w Piasecznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Logimar Marcin Gajewski z siedzibą w Piasecznie przy ul. Staszica 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.