Oferta pracy

Spedytor- Planista transportu międzynarodowego

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie przewozów towarów pojazdami o DMC do 3,5t., w tym w szczególności:

  • kompleksowa obsługa dedykowanej grupy klientów – wyceny, planowanie i realizacja zleceń, fakturowanie;

  • obsługa wycen spotowych;

  • obsługa ładunków przetargowych;

  • pozyskiwanie nowych zleceń od klientów;

  • optymalizacja realizacji zleceń transportowych;

  • zarządzanie i kontrola pracy Dyspozytorów w swoim Zespole

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w branży transportowej w tym min. 6 mcy na podobnym stanowisku (spedytor/ dyspozytor);

  • doświadczenie w pracy na własnej flocie pojazdów

  • minimum jeden język obcy w stopniu komunikatywnym (preferowane: angielski, niemiecki);

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (spedytor/ dyspozytor);

  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole;

  • umiejętność rozwiązywania problemów;

  • zorientowanie na klienta, podzielność uwagi, dokładność, systematyczność, odpowiedzialność;

  • mile widziana znajomość przepisów związanych z transportem materiałów ADR oraz procedur celnych.

To oferujemy

  • dużą samodzielność na stanowisku;

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia wraz z systemem premiowania;

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia;

  • bardzo dobrą atmosferę w firmie;

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;

  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń;

  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków;

  • pasjonującą, pozbawioną monotonii pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowy urlop

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY. Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy