Logo Pracuj.pl

Dyspozytor- Planista transportu krajowego

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie przewozów towarów pojazdami o DMC do 3,5t;
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • systematyczne kontaktowanie się z klientami w celu pozyskiwania zleceń transportowych;
  • ustalanie szczegółów dotyczących towarów i ich transportu;
  • planowanie kursów pojazdów i negocjowanie cen usług;
  • bieżąca obsługa procesu transportu drogowego, realizowanych kontraktów i zleceń;
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży;
  • optymalizowanie realizacji zleceń transportowych;
  • utrzymywanie wskaźników jakościowych i finansowych na wyznaczonym poziomie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży transportowej w tym min. 6 mcy na podobnym stanowisku spedytor/ dyspozytor
  • doświadczenie w pracy na własnej flocie pojazdów
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • zorientowanie na klienta, podzielność uwagi, dokładność, systematyczność, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • znajomość przepisów związanych z transportem materiałów ADR

To oferujemy

  • dużą samodzielność na stanowisku;
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia;
  • bardzo dobrą atmosferę w firmie;
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń;
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków;
  • pasjonującą, pozbawioną monotonii pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowy urlop

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY. Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Dyspozytor- Planista transportu krajowego, Toruń