Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2019-05-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Niemiecka firma z branży TSL poszukuje:

    Doświadczonego Spedytora
    Wrocław/Konin/Toruń/Home office

    Opis stanowiska:

    Jeśli jesteś doświadczonym Spedytorem to wiesz sam jak wygląda ta ciężka ale pasjonująca praca.

    Wymagania:

    Jeśli jesteś doświadczonym Spedytorem to wiesz sam czego wymaga ta stresująca ale dająca satysfakcję praca.

    Oferujemy:

     wolność:

    • elastyczne, niestandardowe godziny pracy
    • wybierz miejsce pracy: nasze biuro lub swój własny dom
    • wybierz najkorzystniejszą dla siebie formę zatrudnienia

    satysfakcję:

    • Ty znasz swoją wartość, my umiemy docenić zaangażowanie i wniesiony wkład

    jasne reguły gry

    • Konkrety: liczby, fakty,

    Jeśli jesteś doświadczonym Spedytorem na pewno rozumiesz.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”. Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie maila oraz umieszczenie w aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych o treści:

    „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją ”

    Jednocześnie informujemy Państwa iż administratorem danych osobowych jest Allgaier Polska Sp. z o.o. .

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.