Ta oferta pracy jest nieaktualna od 448 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Optimum Cargo Sp. z o.o.

    Jesteśmy młodą firmą ludzi z dużym zaangażowaniem i doświadczeniem w branży TSL.

    Spośród firm spedycyjno-transportowych wyróżniamy się zdecydowanie błyskawicznym czasem reakcji na każde zapytanie naszego klienta oraz troską w znalezieniu optymalnego rozwiązania transportowego. W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego biura w Poznaniu odpowiedniej osoby, która wniesie wkład w dalszy rozwoj firmy. Gwarantujemy przyjazną atmosferę pracy oraz partnerskie podejście pracodawcy do pracownika.

    Spedytor

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    OBOWIĄZKI:

    • przyjmowanie zleceń od klientów firmy oraz uzgadnianie warunków świadczonych usług
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • pozyskiwanie i rozwijanie współpracy z klientami
    • wybór oraz kontakt z przewoźnikami zewnętrznymi
    • nadzór nad powierzonym mieniem

    WYMAGANIA:

    • posiadane min. 1-roczne doświadczenie w spedycji lub u przewoźnika na podobnym stanowisku
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu conajmniej dobrym
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • podstawowa znajomość prawa przewozowego i konwencji CMR
    • wysoka kultura osobista i nastawienie na długofalową współpracę

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • bardzo konkurencyjny system premiowania indywidualnego
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pracę w bardzo dobrej atmosferze i kameralnym biurze w dzielnicy willowej w okolicy Poznan Plaza/Makro Cash & Carry
    • elestyczne podejście do pracownika

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Optimum Cargo sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Optimum Cargo sp. o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przyłuskiego 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.