Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie
  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Optimum Cargo Sp. z o.o.

Jesteśmy młodą firmą ludzi z dużym zaangażowaniem i doświadczeniem w branży TSL.

Spośród firm spedycyjno-transportowych wyróżniamy się zdecydowanie błyskawicznym czasem reakcji na każde zapytanie naszego klienta oraz troską w znalezieniu optymalnego rozwiązania transportowego. W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego biura w Poznaniu odpowiedniej osoby, która wniesie wkład w dalszy rozwoj firmy. Gwarantujemy przyjazną atmosferę pracy oraz partnerskie podejście pracodawcy do pracownika.

Spedytor

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

OBOWIĄZKI:

  • przyjmowanie zleceń od klientów firmy oraz uzgadnianie warunków świadczonych usług
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • pozyskiwanie i rozwijanie współpracy z klientami
  • wybór oraz kontakt z przewoźnikami zewnętrznymi
  • nadzór nad powierzonym mieniem

WYMAGANIA:

  • posiadane min. 1-roczne doświadczenie w spedycji lub u przewoźnika na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu conajmniej dobrym
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość prawa przewozowego i konwencji CMR
  • wysoka kultura osobista i nastawienie na długofalową współpracę

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • bardzo konkurencyjny system premiowania indywidualnego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w bardzo dobrej atmosferze i kameralnym biurze w dzielnicy willowej w okolicy Poznan Plaza/Makro Cash & Carry
  • elestyczne podejście do pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Optimum Cargo sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Optimum Cargo sp. o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przyłuskiego 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się