Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor - Pracownik ds. obsługi skanerów MDE

Nagel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i codzienne kontrolowanie pracy ze skanerami,

  • realizacja ustalonych celów jakościowych dotyczących pracy ze skanerami,

  • szkolenie kierowców w zakresie użytkowania skanerów MDE (załadunek i dostawa),

  • tworzenie dokumentacji ze szkoleń oraz jej aktualizowanie;

  • administrowanie skanerów: przypisywanie urządzeń do działów i/lub samochodów, przypisywanie kart SIM (w przypadku skanerów dla kierowców), zapewnienie odpowiedniej ilości sprawnie działających urządzeń.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale spedycji;

  • łatwość nawiązywania kontaktów;

  • umiejętność egzekwowania obowiązujących zasad / procedur;

  • dobra organizacja pracy, sumienność;

  • asertywność.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • intensywne szkolenie wdrażające,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Akademii Nagel Polska,

  • prywatną opiekę medyczną wspierającą pracowników i ich rodziny,

  • kartę sportową,

  • miłą atmosferę w międzynarodowym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Nagel Polska Sp. z o.o.

W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy