Logo Pracuj.pl

Spedytor

Unico Logistics Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie realizowanych transportów
  • Uczestnictwo w bieżącej obsłudze klientów
  • Przygotowywanie ofert, negocjacja warunków dla drogowych zleceń spedycyjnych
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami i przewoźnikami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej
  • Umiejętność planowania oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – praca z klientami zagranicznymi
  • komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu relacji
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • Pracę w młodym zespole
  • Stabilne zatrudnienie, Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

Unico Logistics Polska Sp. z o.o.

UNICO Logistics jest grupą transportową powstałą w 2002 roku w Seulu/KR. Aktualnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników na całym świecie, posiadając 28 oddziałów.

Więcej o nas znajdziesz na: www.unicologx.com

Spedytor, Rzeszów