Oferta pracy

Spedytor

Sebastian Pazurek DEKA-TRANSO firmie

  • Skierniewice, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sebastian Pazurek DEKA-TRANS z siedzibą w Skierniewicach, to stabilna firma transportowa. Do każdego Klienta i pracownika podchodzimy z taką samą troską i zaangażowaniem. Jeżeli chcesz być częścią naszego zgranego zespołu – aplikuj.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Spedytor

Spedytor

Opis stanowiska:

  • Organizacja transportów spedycyjnych - omówienie z klientem szczegółów dotyczących transportu (uzgodnienie terminu i miejsca, w którym towar ma być odebrany, dostarczony), ceny, jaka będzie pobrana od klienta za usługę i prowadzenie rozliczeń.
  • Wyszukiwanie dodatkowych klientów, którzy zapewnią ładowność pojazdu na całej trasie - optymalizacja procesów transportowych.
  • Organizacja codziennych transportów dedykowanych dla klientów stałych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami oraz współpracownikami,
  • Umiejętność obsługi komputera, programów komputerowych i pakietu MS Office – warunek konieczny,
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę, samodzielność, zaangażowanie i komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych,
  • Dobrą atmosferę w pracy,
  • Ubezpieczenie na życie.

Uprzejmie informujmy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne