Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor

Made-Trans

3 50014 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zleceń w zakresie spedycji drogowej

  • Budowanie bliskich relacji z Kontrahentami

  • Aktywne i efektywne pozyskiwanie nowych Klientów i Przewoźników

  • Pieczołowite dokumentowanie wykonywanych obowiązków

  • Wstępna windykacja płatności od Klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 9 mies.) - konieczne

  • Baza własnych Klientów - będzie atutem

  • Motywacja do sumiennej pracy i realizacji wysokiego poziomu premii

  • Samodzielność

  • Umiejętność współpracy z zespołem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie = podstawa+prowizja (uzależniona od wyniku)+premia uznaniowa

  • Pracownicze ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet medyczny

  • Przyjazną, swobodną atmosferę wzajemnej współpracy

  • Możliwość pracy w systemie Home-office/Hybrydowym

  • Proste i uczciwe zasady współpracy

O nas

Made-Trans to firma spedycyjna, ciesząca się bardzo dobrą opinią wśród Klientów i zaufaniem Przewoźników. Działamy już od 2008 roku. Made-Trans tworzą ludzie zmotywowani, mądrzy, ambitni. Chcesz dołączyć do naszego zespołu i z radością wstawać do pracy – wyślij życiorys i list motywacyjny!