Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor – Specjalista ds. Logistyki

Alaine Forwarding SAS

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 24 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne planowanie, realizacja oraz kontrola poszczególnych etapów usługi spedycyjno-przewozowej

  • budowanie i umacnianie marki firmy w branży

  • realizacja założeń budżetowych i jakościowych

  • aktywne wyszukiwanie nowych przewoźników

  • utrzymywanie poprawnych relacji z podwykonawcami

  • dbanie o terminowość realizowanych zleceń i poprawność wpisanych do systemu danych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra wiedza o rynku usług transportowo – spedycyjnych

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w firmie spedycyjnej

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • znajomość języka francuskiego będzie sporym atutem

  • umiejętność ustalania priorytetów i szybkiego przyswajania wiedzy

  • umiejętność logicznego myślenia, pracy pod presją, asertywność

  • ciągła potrzeba doskonalenia własnych umiejętności

  • komunikatywność, podzielność uwagi, dokładność, skrupulatność, terminowość

To oferujemy

  • ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji i przyjazną atmosferę pracy

  • współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji, wraz z merytorycznym wsparciem

  • pracę w międzynarodowym, bardzo profesjonalnym otoczeniu

  • zdobywanie nowych doświadczeń i praktycznej wiedzy

  • niezależność w działaniu

  • bezpieczeństwo i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Tak się u nas pracuje