Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor - Specjalista ds. Sprzedaży

SCANDICA LOGISTICS sp. z o.o.

4 00040 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Hetmańska 38

Młodych

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników,

  • nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji,

  • przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy z przewoźnikami i klientami,

  • praca na giełdach transportowych,

  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,

  • prowadzenie analiz rynku pod względem potencjalnych możliwości rozwoju handlowego,

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych, a także zmian i trendów dotyczących branży TSL,

  • raportowanie wyników pracy,

  • budowanie właściwego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, zorientowanie na efekty motywacji zadaniowej,

  • dyscyplina i umiejętność zarządzania samym sobą,

  • rzetelność i odpowiedzialność,

  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Spedytora lub Handlowca w branży TSL.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • pracę w młodym, przyjaznym zespole.

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2005 roku kompleksowo zajmujemy się organizacją profesjonalnych usług transportowych. W codziennej pracy cenimy przedsiębiorczość i zaangażowanie ludzi. Nie boimy się wyzwań i nadal chcemy się rozwijać. Mając świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników, którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość i pokorę. Dla nas liczy się siła przebicia i osobowość!

Przewiń do profilu firmy