Oferta pracy

Spedytor - Specjalista/ka ds. transportu

7R Solution Sp. z o.o.O firmie

7R Solution Sp. z o.o.

777

Kokotów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa operacyjna klientów firmy w zakresie spedycji drogowej.

  • Negocjacje stawek frachtowych.

  • Współpraca z klientami oraz przewoźnikami.

  • Pozyskiwanie nowych przewoźników

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla obecnych i potencjalnych klientów.

  • Identyfikacja potencjalnych kontrahentów i budowanie trwałych relacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy operacyjnej na stanowisku Spedytora Drogowego min. 2 lata.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

  • Znajomość rynku i konkurencji.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne.

  • Mobilność oraz elastyczność.

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się spółce;

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od wyników;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

7R Solution Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży TSL. Nasza organizacja ma kilkuletnie doświadczeniem w zakresie logistyki magazynowej, transportu i dystrybucji.

Przewiń do profilu firmy