Oferta pracy

Spedytor / Spedytorka

NOKU EXPRESS POLSKAO firmie

  • Września, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeżeli chciałabyś / chciałbyś stać się częścią  dynamicznego zespołu, mieć bezpośredni wpływ na swoje wynagrodzenie, mieć wpływ na rozwój nowego oddziału, utrzymywać wysokie standardy obsługi klientów, budować z nami profesjonalizm na rynku, to zapraszamy do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem :)

NOKU EXPRESS POLSKA S.P Z O.O. – firma spedycyjno-transportowa poszukuje obecnie osób na stanowisko:
Spedytor Międzynarodowy /
Spedytorka Międzynarodowa
 z doświadczeniem, na bardzo dobrych warunkach finansowych zarówno do prowadzenia aut do 3,5T, jak i handlu ładunkami.

Możliwa też praca HOME OFFICE, lub w systemie mieszanym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja i koordynacja zleceń transportowych
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość
  • rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • budowanie bazy klientów poprzez pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z bieżącymi Klientami
  • bezpośrednia współpraca z Przewoźnikami
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Spedytora
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu i budowaniu dobrych relacji z klientem
  • otwartość na wyzwania i nowe doświadczenia
  • znajomość języka angielskiego (język francuski, hiszpański, niemiecki lub włoski będzie dodatkowym atutem)

OFERUJEMY:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w postaci umowy o pracę lub b2b
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system premiowy: podstawa + premia od osiąganych wyników
  • pracę z możliwością rozwoju zawodowegoi awansu wraz z rozwojem firmy
  • bardzo dobre warunki pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przypominamy o zawarciu w CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy