Oferta pracy

Spedytor / Team Leader

VIRTUS LOGISTICS SP. Z O.O.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynowanie transportów zgodnie z potrzebami klienta oraz standardami firmy

  • Aktywna współpraca z klientami i kontrahentami

  • Dbanie o najwyższą jakość i terminowość wykonywanych usług transportowych

  • Kontrolowanie zleceń spedycyjnych oraz weryfikacja dokumentów transportowych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora

  • Umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów

  • Dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin)

  • Znajomość pakietu MS Office oraz giełd transportowych

  • Znajomość rynku transportowego

  • Znajomość min. jednego języka obcego – znajomość większej ilości języków obcych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Podstawę + atrakcyjny system premiowy adekwatny do osiąganych wyników

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Utworzenie nowego oddziału w miejscowości, w której obecnie oddziału nie mamy lub praca w systemie home office

  • Pracę w młodym zespole oraz wsparcie przełożonych w osiąganiu wyników

  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy i budowania własnych struktur

  • Pełen zakres benefitów: multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Telefon, komputer służbowy, możliwość korzystania z auta służbowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego