Logo Pracuj.pl

Spedytor / Team Leader

VIRTUS LOGISTICS SP. Z O.O.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynowanie transportów zgodnie z potrzebami klienta oraz standardami firmy
  • Aktywna współpraca z klientami i kontrahentami
  • Dbanie o najwyższą jakość i terminowość wykonywanych usług transportowych
  • Kontrolowanie zleceń spedycyjnych oraz weryfikacja dokumentów transportowych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora
  • Umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów
  • Dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin)
  • Znajomość pakietu MS Office oraz giełd transportowych
  • Znajomość rynku transportowego
  • Znajomość min. jednego języka obcego – znajomość większej ilości języków obcych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Podstawę + atrakcyjny system premiowy adekwatny do osiąganych wyników
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Utworzenie nowego oddziału w miejscowości, w której obecnie oddziału nie mamy lub praca w systemie home office
  • Pracę w młodym zespole oraz wsparcie przełożonych w osiąganiu wyników
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy i budowania własnych struktur
  • Pełen zakres benefitów: multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Telefon, komputer służbowy, możliwość korzystania z auta służbowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Spedytor / Team Leader, Białystok