Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    K&M LOGISTIK SP. Z O.O.

    Świadczymy usługi transportowe oraz spedycyjne zarówno na terenie Polski  jak i na arenie międzynarodowej. Obsługujemy kraje Uni Europejskiej oraz poza nią. Posiadamy licencje na wykonywanie krajowego i  międzynarodowego przewozu rzeczy, certyfikat kompetencji zawodowych oraz niezbędne ubezpieczenia OCS oraz OCP.

    Spedytor

    Miejsce pracy: Toruń

    Zadania:

    • Bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego i krajowego,
    • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami i kierowcami oraz negocjowanie stawek transportowych,
    • Monitoring obsługiwanych zleceń,
    • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług,

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego i krajowego,
    • Znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość języka niemieckiego mile widziana,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Dobra organizacja pracy, elastyczność i wysoka efektywność,

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy,
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
    • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy,
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV ze zdjęciem proszę o przesyłanie klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883)”.