Oferta pracy

Spedytor w Dziale Spedycji Międzynarodowej FTL

Rhenus Logistics S.A. O firmie

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę operacyjną klientów działu, rejestrowanie danych w systemie, współpraca z innymi działami firmy

  • Zapewnienie odpowiedniej floty dla zleceń transportowych

  • Utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług

  • Rekrutację podwykonawców z odpowiednimi środkami transportowymi

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, proaktywna postawa, samodzielność i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

  • Znajomość rynku usług branży TSL

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Systematyczność i dobra organizacja pracy

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w zakresie pozyskiwania klientów i przewoźników, przygotowywanie wycen i ofertowanie usług w transporcie międzynarodowym )

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (min B1) – warunek konieczny

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełen etat

  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o rosnącej pozycji na rynku

  • Kartę Multisport współfinansowana przez firmę

  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Rhenus Logistics S.A.

Rhenus Logistics S.A. do oddziału w Mielcu poszukuje kandydatów na stanowisko: Spedytor w Dziale Spedycji Międzynarodowej FTL

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.